Sturm CC9924S – сучасна та продуктивна ланцюгова електропилка класичної поперечно-моторної компонування для побутового застосування. Завдяки потужному електромотору 2400 Вт і оптимально підібраному передавальному відношенню редуктора пила здатна розвивати високу швидкість обертання ланцюга, що сприятливо впливає на швидкість розпилу. Модель проста в управлінні та обслуговуванні. Важливими особливостями є система активного гальма Smart Brake, що гарантує миттєву зупинку ланцюга, система плавного пуску та безключовий механізм швидкого натягу ланцюга.
Призначення:
для розпилювання стовбурів дерев та колод середнього діаметра, робіт з брусом та дошками, обрізки гілок та інших садових та будівельних завдань.
Особливості:
Можливість використання у закритих приміщеннях – на відміну від бензинових пилок, електропилу можна використовувати при роботі в закритих приміщеннях, без побоювання отримати отруєння вихлопними газами;
Потужний та надійний електромотор – тришарове покриття термостійким лаком обмоток та додаткове посилення колекторної частини ротора забезпечують підвищену стійкість до перевантажень;
Металеві шестерні редуктора – усі шестерні редукторного механізму виконані з легованої загартованої сталі підвищеної міцності та гарантують надійність та довговічність використання;
Вал приводної шестерні на шарикопідшипниках – забезпечує підвищену стійкість навантаження, гарантує надійність і підвищений ресурс роботи;
Система активного гальма ланцюга Smart Brake – забезпечує безпеку використання інструменту, забезпечуючи миттєву зупинку ланцюга під час натискання на гальмівний щиток або відпускання кнопки включення. Крім того, Smart Brake позитивно впливає на ресурс електромотора – завдяки застосуванню у конструкції спеціальної торсійної пружини, мотор у разі екстреної (миттєвої) зупинки ланцюга зупиняється поступово, за рахунок чого запобігає підвищеному зносу колекторно-щіткового вузла;
Система плавного пуску - плавний розгін ланцюга та відсутність ривка при старті;
Безключова SDS – система швидкого натягу ланцюга – дозволяє користувачеві швидко та легко встановити оптимальне натягування ланцюга;
Система автоматичної подачі масла в ланцюг – завдяки вбудованому масляному насосу, що дозує, масло для змащення ланцюга подається з бака автоматично і в потрібній пропорції, яка залежить від швидкості обертання ланцюга;
Привідна зірочка закритого типу - перешкоджає зісковзування ланцюга;
Корпус із високоякісного удароміцного пластику. – забезпечує надійність та довговічність використання;
Масляний бак збільшеного об'єму дозволяє заправку вдвічі більшою кількістю олії, ніж більшість аналогів. Верхнє розташування бака полегшує заправлення інструменту;
Оглядове вікно з поділками – дозволяє проводити візуальний контроль рівня олії у баку;
Захист від ненавмисного пуску – унеможливлює випадковий запуск інструменту;
Металевий зубчастий упор – безпека та точність пиляння;
Крюк для фіксації подовжувача дозволяє надійно закріпити подовжувач щодо пилки, забезпечивши його знаходження безпосередньо під рукою, щоб при необхідності була можливість швидко знеструмити інструмент.
Гарантійні зобов'язання: на електроінструмент Sturm діє розширена гарантія 24 місяці.
Комплектація:
Шина – 1 шт;
Ланцюг - 1 шт;
Захисний чохол шини – 1 шт;
Інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 405 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 12.5 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 350 мл |
| Рівень шуму | 107 дБ |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 3 400 ₴




