Поверхностный насос для воды Sturm WP9751A, 510 Вт
2 933 ₴
- В наличии
- Код: WP9751A
- +380 (67) 289-22-09Сервісный центр
Поверхневий насос Sturm WP9751A використовується для поливу різних ділянок, городів, перекачування чистої води для побутових потреб, спустошення басейнів і т.д. Забір води можна проводити зі свердловини, колодязя, наповненої ємності і навіть з відкритого водоймища. Просте використання і транспортування насоса обумовлена його невеликими габаритами і вагою.
Чудові робочі параметри
Дана модель оснащена високоефективним двигуном з потужністю 510 Вт. Для його запуску вам знадобиться стандартна однофазная електромережу з напругою 230 В. Електродвигун розвиває досить високу продуктивність, яка становить 3600 літрів на годину. Глибина всмоктування у представленого насоса досягає 8 метрів, а висота підйому качати води - 22 метри.
Захист від перевантаження і перегріву
Існує безліч різних чинників, через які двигун будь-якого електроустаткування може перегріватися або відбувається його перевантаження. Якщо вчасно не усунути проблему, мотор просто виходить з ладу. Щоб уникнути подібного, розробники обладнали насос вбудованої захисною системою, яка при виникненні перевантаження або перевищення нормальної температури двигуна автоматично миттєво відключає харчування апарату до усунення проблеми.
Якісна збірка
Щоб пристрій довго прослужило, важлива не тільки надійність внутрішніх механізмів, а й якісне виконання корпусних елементів. У даній моделі робоче колесо, кришка і корпус насоса, а також корпус електродвигуна виготовлені з міцного алюмінію, яка не піддається корозії. Такий матеріал є стійким до різних пошкоджень.
5 причин купити поверхневий насос Sturm WP9751A
-
Надійні внутрішні механізми.
-
Міцний корпус.
-
Якісна збірка.
-
Простота у використанні.
-
Компактні габарити і вага.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Вид насоса | Центробежный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 22 м |
| Потребляемая мощность | 510 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 5 мм |
| Вес | 7.2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Производительность | 60 л/мин |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина сетевого шнура | 1.3 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Защита от перегрева | Да |
| Давление | 4 бар |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4 |
- Цена: 2 933 ₴



